Międzyrzec Podlaski: 60 lat twórczości literackiej

start 25.05.2019 17:00
koniec 25.05.2019 19:00

Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Ryszard Kornacki obchodzi w tym roku 60-lecie pracy literackiej. Uroczystości jubileuszowe odbędą się 25 maja w holu kina "Sława" przy ul. Warszawskiej 37. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury, a honorowym patronatem wydarzenie objął burmistrz miasta.

Ryszard Kornacki to polski pedagog, poeta, prozaik i publicysta. Od 1962 mieszka i pracuje w Międzyrzecu Podlaskim. Od 60 lat publikuje liryki, wiersze dla dzieci, opowiadania, aforyzmy i artykuły społeczno-kulturalne na antenie radia i telewizji. Laureat wielu nagród i wyróżnień literackich, twórca i wieloletni prezes Międzyrzeckiego Stowarzyszenia Teatralnego i wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Nauk, redaktor "Rocznika Międzyrzeckiego".

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.