III Disco Weekend w Piszczacu

start 16.06.2019 14:00
koniec 16.06.2019 22:00

Lokalizacja: Piszczac

Już w ten weekend na Stadionie Lutni Piszczac szykuje się taneczne szaleństwo. Miłośnicy disco polo będą mogli znów usłyszeć niekwestionowanego króla muzyki rozrywkowej – Zenka Martyniuka, który obchodzi 50. urodziny i 30-lecie pracy artystycznej.

Ale to nie wszystko. Organizatorzy III Disco Weekendu w Piszczacu zaplanowali mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Maluchy już od początku imprezy, czyli od godz. 14 będą mogły korzystać z dmuchanego placu zabaw, a w godz. 16-18:00 zaplanowane są występy artystyczne dzieci i młodzieży. Następnie aż do północy, na scenie królować będą zespoły, takie jak: Extra Mocni, Energy Girls, Nowator, Boys, Akcent czy Clubbersi.

Impreza odbędzie się 16 czerwca. Organizatorami są wójt gminy Kamil Kożuchowski oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu. Słowo Podlasia objęło wydarzenie patronatem medialnym. 

Podczas III Disco Weekendu  w Piszczacu nagrodę w postaci płyty Zenka Martyniuka odbierze przedstawiciel firmy Wipasz, która wylicytowała gadżet na aukcji zorganizowanej podczas Wielkiej Gali Niedźwiedzie Biznesu zorganizowanej przez Słowo Podlasia. Podbijając dwukrotnie wartość wylicytowanej kwoty i wpłacając ponad 7 tys. zł, wsparł podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zalutyniu. Tym samym Wipasz został darczyńcą, który najhojniej wsparł ośrodek. 

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.