Koncert Uwielbienia „Biała dla Jezusa”

start 20.06.2019 19:00
koniec 20.06.2019 21:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

W Boże Ciało, o godzinie 19.00 w Parku Radziwiłłowskim w Białej Podlaskiej odbędzie się  V Koncert Uwielbienia „Biała dla Jezusa”. Wstęp wolny.

- To piękna inicjatywa mieszkańców Białej Podlaskiej aby wspólnie uwielbiać w tym wyjątkowym dniu Boga. Tegoroczne spotkanie o charakterze muzyczno-modlitewnym poprowadzi Wspólnota GUADALUPE, której charyzmat wypływa z imienia Maryji - informują organizatorzy wydarzenia i dodają: - Spotkanie zostanie ubogacone  obecnością  Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu z Kodnia. Kulminacyjnym punktem spotkania pozostaje adoracja najświętszego sakramentu zakończona uroczystym błogosławieństwem.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.