Stachursky i Etna zaśpiewają w Janowie Podlaskim! 

start 30.06.2019 05:00
koniec 30.06.2019 23:00

Lokalizacja: Janów Podlaski

Podczas tegorocznych Dni Janowa na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. W niedzielę, 30 czerwca, już od wczesnych godzin porannych miłośnicy wędkarstwa będą mogli wziąć udział w zawodach wędkarskich na zbiorniku wodnym "Kozioł" w Janowie Podlaskim o Puchar Wójta Gminy.

Zmagania w zawodach wędkarskich przewidziane są w godz. 5.00 - 9.00. Następnie, o godz. 11.30, odbędzie się uroczysta msza św. w bazylice mniejszej w Janowie Podlaskim w intencji strażaków, bowiem święto miejscowości jest w tym roku połączone z obchodami 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowie Podlaskim.

Dalsza część uroczystości i koncerty przeniosą się na stadion sportowy przy ul. Narutowicza. Od godz. 13.00 przewidziane są uroczystości związane właśnie z tym jubileuszem, a lokalna jednostka otrzyma Złoty Znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych. Na uczestników czekają pokazy służb ratowniczych, sprzętu, a każdy chętny będzie mógł oddać krew w mobilnym punkcie krwiodawstwa w godz. 13.00 -17.00. 

Od godz. 16.30 i później od godz. 18.20 zaplanowane są prezentacje wokalistów i zespołów tanecznych, funkcjonujących przy Gminnym Ośrodku Kultury, występ grup "Chupacabra Crew" i "Dziki Wschód" oraz pokaz "Break Family Crew". W międzyczasie będzie można skorzystać z wesołego miasteczka, obejrzeć wystawy twórców rękodzieła artystycznego oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. 

Blok koncertowy rozpocznie się o godz. 19.00. Na początek organizatorzy przygotowali coś dla wielbicieli rockowych brzmień, na scenie zaprezentuje się zespół "Wehoom". Później publiczność rozgrzeje Joanna Kaczanowska, występująca pod pseudonimem Etna. Urodzona w Białymstoku piosenkarka od lat należy do ścisłej czołówki muzyki disco polo.

Na koniec organizatorzy zaplanowali prawdziwą bombę! Gwiazdą wieczoru będzie bowiem Jacek Stachursky. Wykonawca od lat zaskakuje swoimi muzycznymi projektami polską publiczność. Jego najnowszą płytę promują single "Zimna Lufa" i "Doskozzza", które w serwisie YouTube już w kilka godzin po opublikowaniu cieszyły się ogromną popularnością. 

Na zakończenie janowskiego święta miłośnicy tańca będą mogli popisać się swoimi umiejętnościami podczas dyskoteki poprowadzonej przez DJ-a. Patronem medialnym imprezy jest Słowo Podlasia.

Paulina Chodyka

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.