Międzyrzec Podlaski: Wybiorą najpiękniejsze ogrody

start 27.06.2019 13:00
koniec 31.07.2019 23:00

Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Burmistrz Zbigniew Kot zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy balkon i ogródek na terenie miasta. Patronat nad wydarzeniem objęło Słowo Podlasia.
Celem przedsięwzięcia jest m.in. propagowanie wśród mieszkańców dbałości o estetykę najbliższego otoczenia oraz wzbogacenie i uatrakcyjnienie wizerunku miasta.

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: I. najpiękniejszy balkon, II. najpiękniejszy ogród przydomowy. W ocenie pod uwagę będą brane m.in. ogólne wrażenie estetyczne, różnorodność roślin, ład, porządek i kolorystyka. Do wygrania atrakcyjne nagrody m.in. bony pieniężne. Patronatem medialnym rywalizację objęło Słowo Podlasia. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca, a oględziny balkonów i ogrodów przeprowadzone zostaną w dniach 12-26 sierpnia. Szczegółowy regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej urzędu miasta Międzyrzec Podlaski.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.