Gmina Milanów: Głosuj na ścieżkę edukacyjną

start 04.07.2019 14:00
koniec 14.07.2019 23:57

Lokalizacja: Gmina Milanów

Stowarzyszenie Cichosz z Cichostowa wzięło udział w programie Tesco "Decydujesz, pomagamy" proponując stworzenie pieszej trasy edukacyjnej "Pieńki". – Z przyjemnością informujemy, że projekt znalazł się w gronie wysoko ocenionych wniosków i zyskał uznanie ekspertów oraz komisji grantowej. Tym samym przechodzi do etapu głosowania – poinformowali organizatorzy programu. 

Klienci sieci sklepów Tesco zadecydują, który projekt, według nich jest najbardziej atrakcyjny i potrzebny w okolicy. Wystarczy zrobić zakupy, a otrzymany żeton wrzucić do urny z ulubionym pomysłem. Głosować można w następujących sklepach: Lubartów, ul. Lubelska 84, Łęczna, ul. Chełmska 29, Łęczna, ul. Górnicza 1, Włodawa, ul. Korolowska 27.

Projekt Stowarzyszenia Cichosz obejmuje cztery działania: wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego, pięć spotkań z leśnikiem w terenie, utworzenie pieszej trasy edukacyjnej "Pieńki" oraz uroczyste otwarcie tej ścieżki, wspólne przejście i ognisko. 

Planowany czas realizacji projektu to 1 sierpnia - 31 października. Głosowanie potrwa jeszcze do 14 lipca.

W IV edycji programu "Decydujesz, pomagamy" stowarzyszenie zajęło II miejsce otrzymując grant wysokości 3000 zł. W V edycji otrzymali grant wysokości 1000 zł za III miejsce. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.