Sosnówka: Dożynki pełne atrakcji

start 18.08.2019 12:00
koniec 18.08.2019 23:57

Lokalizacja: Sosnówka

Wójt gminy Sosnówka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce serdecznie zapraszają na tegoroczne Dożynki gminne, które odbędą się 18 sierpnia na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Sosnówce.

Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji, w tym koncerty, rozrywka dla dzieci, zabawa taneczna, stoiska wystawiennicze. Podczas dożynek rozstrzygnięty będzie również  konkurs m.in. na najpiękniejszy wieniec dożynkowy oraz najpiękniejsze stoisko dożynkowe 2019. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00 mszą świętą w kościele parafialnym w Motwicy, zabawa rozpocznie się o godzinie 13:30. W programie m.in. występ Zespołu Tańca Ludowego "Biawena", koncerty Energy Girls i Etna. Na 22:00 zaplanowano zabawę taneczną, która potrwa do północy. Szczegółowy program atrakcji znajdziecie na plakacie. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.