Łomazy: Bialski Festiwal Sękaczy

start 15.09.2019 13:00
koniec 15.09.2019 18:00

Lokalizacja: Łomazy

Pokaz wypiekania sękacza, Konkurs Piosenki Biesiadnej oraz konkurs na najpiękniejszy i najsmaczniejszy sękacz to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na uczestników VII Bialskiego Festiwalu Sękaczy. Wydarzenie objęło swoim patronatem medialnym Słowo Podlasia.

Wydarzenie odbędzie się 15 września w parku przy Placu Jagiellońskim w Łomazach. Starosta Mariusz Filipiuk oraz wójt Jerzy Czyżewski zapraszają wszystkich na godz. 13. Po przemówieniach, od godz. 13.30 do 16 swoje umiejętności wokalne zaprezentują uczestnicy Konkursu Piosenki Biesiadnej. Wtedy też zebrani obejrzą pokaz wypiekania sękacza. Od 16 do 17 na scenie pojawią się zespoły artystyczne, a o godz. 17 zostaną nagrodzeni zwycięzcy w konkursie "Najpiękniejszy i najsmaczniejszy sękacz". 25 minut później zostaną również ogłoszone wyniki Konkursu Piosenki Biesiadnej. W trakcie festiwalu będzie można odwiedzić stoiska ze słynnymi wypiekami.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.