Koncert charytatywny Tomasza Żółtko w Białej Podlaskiej

start 05.12.2019 10:00
koniec 05.12.2019 18:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Reformacka 10

Tomasz Żółtko - polski pieśniarz, gitarzysta, kompozytor, muzyk, poeta i publicysta. Twórca współczesnej piosenki autorskiej zagra w grudniu dwa charytatywne koncerty. Pierwszy odbędzie się w czwartek, 5 grudnia, o godz. 18:00 w Mappy Cafe-Bistro-Bar w Białej Podlaskiej przy ul. Reformackiej 10. Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka pomocy szkolnych, materiałów piśmienniczych, książek, gier i zabawek dla podopiecznych świetlicy środowiskowej "Dziupla".

Drugi koncert odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia, o godz. 16:00 w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Lubelskiej 74. Wtedy z kolei będzie prowadzona zbiórka słodkości, ciast i innych upominków na rzecz świetlicy "Mrowisko" w Międzyrzecu Podlaskim. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.