Powiat bialski: Cyrkowcy w zimowym wydaniu!

start 14.12.2019 16:30
koniec 15.12.2019 19:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Łuków

Zapraszamy na niezwykłe zimowe wydarzenia pod hasłem "Zimowy Cyrk na Scenie". To barwne widowisko mikołajkowo-świąteczne z udziałem artystów cyrkowych, tancerzy, świętego Mikołaja oraz jego asystentek – uroczych Śnieżynek. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, a dla naszych Czytelników bezpłatne wejściówki na wydarzenie.

Jest to opowieść o przygodach świętego Mikołaja, który zupełnie przypadkiem trafia na przedstawienie wędrownego Cyrku Tramp. Zafascynowany magią areny postanawia sam spróbować swych sił jako... artysta cyrkowy. W programie oprócz akrobatów, żonglerów, fakirów, ekwilibrystów nie zabraknie zabaw ze świętym Mikołajem i konkursów z nagrodami. Dla każdego dziecka przygotowano drobny upominek. Na scenie zobaczymy artystów z „Laponii”, Ukrainy, Polski oraz uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. Gościem specjalnym widowiska będzie Lusesita Farrell, czyli Monika Oleksiak – półfinalistka tegorocznej edycji programu „Mam Talent”.

Cyrkowcy odwiedzą dwa miasta w naszym powiecie: Białą Podlaską i Międzyrzec Podlaski. Już 14 grudnia, o godz. 16:30 zaprezentują swoje show w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury, ul. Brzeska 41.  Dzień później, bo 15 grudnia, o godz. 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Bilety w cenie od 30 zł do nabycia w BCK i MOK, na stronie internetowej www.kupbilet.pl oraz pod numerem telefonu 576 632 600, a także w miarę wolnych miejsc na godzinę przed programem w miejscu występów. Więcej informacji o Zimowym Cyrku na Scenie na profilu https://www.facebook.com/Estradazimowa/.

Ważna wiadomość od organizatorów: 

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn losowych zmuszeni jesteśmy odwołać nasz występ w Białej Podlaskiej w sobotę 14.12.2019. Zapraszamy wszystkich chętnych z Białej Podlaskiej na nasze widowisko do Międzyrzeca Podlaskiego w niedzielę 15.12.2019. o godz. 16:30. lub do Łukowa na godz. 11:30. W tych miastach będą również honorowane zaproszenia oraz zakupione już bilety z Białej Podlaskiej. Można również zwrócić bilety i otrzymać pełny zwrot gotówki. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.