"Koncert zimowy - najpiękniejsze kolędy i wiele więcej" w Białej Podlaskiej

start 05.01.2020 19:00
koniec 05.01.2020 21:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Już w niedzielę, 5 stycznia, o godz. 19:00 w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej odbędzie się niezwykły koncert kolęd.

W wydarzeniu pod nazwą „Koncert zimowy – najpiękniejsze kolędy i wiele więcej” usłyszymy Kubę Jurzyka, Paulinę Grochowską oraz Golden Gate String Quartet, w skłąd którego wchodzą: Gabriela Żmigrodzka (I skrzypce), Sylwia Namroży (II skrzypce), Anna Paluch (altówka), Katarzyna Gaszczyk (wiolonczela).

Kwartet wykonuje znane dzieła muzyki klasycznej, standardy muzyki filmowej, musicalowej oraz covery największych przebojów muzyki popularnej. Cyklicznie koncertują głównie w Trójmieście, ale pozostaje aktywną scenicznie grupą w reszcie kraju oraz za granicą, dając koncerty w Austrii i Niemczech.

Grupa grała wraz z Pawłem Zagańczykiem, Ignacym Wiśniewskim i studentami Akademii Muzycznej w Gdańsku zaprezentowała kompozycje o charakterze klezmerskim w ramach festiwalu Zbliżenia.

Oprócz kwartetu w koncercie weźmie udział Kuba Jurzyk, wokalista i aktor dubbingowy oraz absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Warszawie na wydziale wokalno-estradowym. Usłyszymy także Paulinę Grochowską, wokalistkę, aktorkę i trenerkę wokalną.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.