I Nadbużański Przegląd Ludowej Poezji Miłosnej w Kodniu

start 14.02.2020 10:00
koniec 14.02.2020 14:00

Lokalizacja: Kodeń , ul. Rynek 4

Tegoroczne walentynki będą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności w recytowaniu poezji miłosnej, ale nie tej powszechnej, ale związanej z naszym regionem lub stąd pochodzącej.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki zaprasza na I Nadbużański Przegląd Ludowej Poezji Miłosnej. Główną ideą przeglądu jest prezentacja ludowej poezji z terenu województwa lubelskiego o tematyce miłosnej własnego autorstwa lub innego autora. Uczestnikami mogą być dzieci, młodzież i dorosłych miłośnicy recytacji i śpiewu z terenu powiatu bialskiego i regionu lubelskiego. Dopuszczone są dwie formy prezentacji: recytacja (2 utwory) lub śpiew (2 utwory występ do 10 min.) Najlepsze prezentacje przeglądu zostaną nagrodzone okolicznościowymi statuetkami lub nagrodami .

Zgłoszenia przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kodniu, pod nr tel. 83 375 41 37 lub na adres e-mail: [email protected] na załączonym formularzu, który dostępny jest w domu kultury. Uczestnicy mogą się zgłaszać do 10 lutego. Organizatorzy proszą, by w przypadku śpiewu z aranżacją, przygotować aranżację w formacie MP3 i dostarczyć go im w dniu przeglądu lub wcześniej. Przegląd odbędzie się 14 lutego, od godz. 10:00 w sali GCKiT w Kodniu. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.