Koncert Michała Bajora w Białej Podlaskiej

start 01.02.2020 18:00
koniec 01.02.2020 20:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, ul. Brzeska 41

Znany artysta zaprezentuje swoją najnowszą płytę, która premierę miała jesienią 2019 roku. Dla sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale wsłuchiwał się też w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Tym razem postanowił przemieszać swoje muzyczne fascynacje zbudował z nich koncert. 

Michał Bajor wystąpi 1 lutego o godz. 18:00 w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej 41. Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 90 zł w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ul. Warszawskiej 11 lub online na www.bck24.pl. W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, organizatorzy proszą o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej 6 roku życia. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.