O szlacheckich dworach w Romanowie

start 16.02.2020 15:00
koniec 16.02.2020 18:00

Lokalizacja: Romanów

Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu: "Tradycje dworów szlacheckich - Romanów Kraszewskich, ich sąsiadów i gości", które odbędzie się w niedzielę, 16 lutego o godzinie 15:00, w romanowskim dworze.

W programie uroczystości znalazły się: otwarcie i przywitanie gości przez dyrektora Muzeum im. J.I. Kraszewskiego w Romanowie – Krzysztofa Bruczuka; „Ziemiaństwo na Podlasiu” – wykład Piotra Czyża adiunkta Muzeum Ziemiaństwa w Dąbrowie; „Wyrosły z tęsknoty” – spektakl teatralny w wykonaniu uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej im. J. I. Kraszewskiego w Milanowie oraz „To co ważne” – koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Magdaleny Siuciak. Na wszystkich uczestników czekać będzie również pyszny poczęstunek.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.