Zaczarowany świat operetki i musicalu

start 14.02.2020 18:00
koniec 14.02.2020 20:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, ul. Brzeska 41

14 lutego o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zostanie zainaugurowany cykl koncertów „Zaczarowany świat operetki i musicalu” według scenariusza Krzysztofa Korwina-Piotrowskiego, dyrektora artystycznego Fundacji Orfeo im. Bogusława Kaczyńskiego w Warszawie. Wystąpią gwiazdy scen operowych i muzycznych: Magdalena Pilarz-Bobrowska – sopran, Krzysztof Marciniak – tenor, dyrektor artystyczny Teatru Wielkiego w Łodzi, Ewa Łobaczewska – aktorka musicalowa i Sandra Bożewicz – studentka kierunku musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na fortepianie grać będzie ceniony warszawski pianista Adam Sychowski. Całość swoją narracją będzie spajać Krzysztof Korwin-Piotrowski.

Tytuł pierwszego koncertu w ramach cyklu to „Od  Zemsty nietoperza do Upiora w operze ”. To wydarzenie artystyczne zostanie poprzedzone krótką konferencją prasową, dotyczącą organizacji Festiwalu im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, którego dyrektorem artystycznym jest Krzysztof Korwin-Piotrowski.

Podczas koncertu inaugurującego nowy cykl i będącego uwerturą do festiwalu, zabrzmią melodie z operetek Straussa, Lehara i Kalmana oraz musicali takich jak "Jekyll&Hyde", "Tarzan", "My Fair Lady", "Amelia", "Rodzina Addamsów"  i oczywiście zapowiadany "Upiór w operze". Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, które są do odbioru w BCK przy ul. Warszawskiej 11.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.