Wernisaż Artura Bieńkowskiego

start 28.02.2020 18:00
koniec 28.02.2020 19:00

Lokalizacja: Janów Podlaski

To tytuł wystawy fotograficznej Artura Bieńkowskiego, którą będzie można już niebawem podziwiać w miejscowym ośrodku kultury. Artur Bieńkowski to absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie, wydziału zootechniki, instruktor jeździectwa. Pracownik Stadniny Koni w Janowie Podlaskim, w której pełni funkcję koniuszego. Inicjator wielu imprez sportowo-kulturalnych: zawodów hipicznych, koncertów i wystaw. Zainteresowanie sztuką zawdzięcza prof. Ludwikowi Maciągowi, prof. Stanisławowi Bajowi i Maciejowi Falkiewiczowi. Inspiracji szuka w otoczeniu pięknych janowskich koni i niezwykłego krajobrazu nadbużańskich łąk i pól. Jego fotografie można było oglądać podczas wystaw m.in. w Warszawie,  Białowieży, Cieleśnicy. Teraz po raz kolejny zaprezentuje swoje prace w Janowie Podlaskim.

Wernisaż wystawy zaplanowano na piątek, 28 lutego, o godz. 18:00 w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim. Wystawę będzie można podziwiać do 22 marca w godzinach pracy placówki.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.