"Biesiada na ludowo z seniorami"

start 22.02.2020 18:00
koniec 22.02.2020 20:00

Lokalizacja: Koszeliki, remiza OSP

Klub Seniora w Koszelikach, Stowarzyszenie Zdrowo Aktywni oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na "Biesiadę na ludowo z seniorami", która odbędzie się w sobotę, 22 lutego o godz. 18:00 w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Koszelikach. Przypomnijmy, że miejscowy klub seniora powstał w ubiegłym roku w ramach realizacji programu Senior+ ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej w gminie Międzyrzec Podlaski.

Z kolei Stowarzyszenie Zdrowo Aktywni to organizacja od lat prowadzi działalność edukacyjną, kulturalną oraz charytatywną na rzecz obszarów wiejskich i małych miast. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.