II Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

start 27.09.2020 16:00
koniec 27.09.2020 22:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Na miłośników wspaniałej muzyki czeka z kolei II Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego. 26 września w amfiteatrze o godz. 16:00 i 19:00 będzie można wysłuchać i obejrzeć widowisko "Zaczarowany świat operetki", a w ramach niego "Śnić sen", czyli musicalowe przeboje w reżyserii Krzysztofa Korwina-Piotrowskiego, dyrektora artystycznego bialskiego festiwalu. Wybrzmią też "Zakochani w operetce", czyli najpiękniejsze fragmenty widowiska Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w reżyserii Łukasza Lecha i choreografii Violetty Suskiej.

27 września, także w ramach festiwalu będzie można podziwiać spektakl Teatru Słowa z BCK pt. "Jajo Królowej Marysieńki".

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.