19. Podlasie Jazz Festival

start 17.10.2020 18:00

Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe

koniec 18.10.2020 23:00

Lokalizacja: Biała Podlaska

Podlasie Jazz Festival będzie ucztą dla naszych uszu. Na scenie wystąpią Jan Ptaszyn Wróblewski Quartet, Bandonegro, Agnieszka Hekiert Band i Ewa Uryga. Wydarzenie odbędzie się 17-18 października w auli ROBiR AWF przy ul. Akademickiej 2. Wstęp bezpłatny.

 - Stawiam na wysoki poziom wydarzenia, dlatego zaprosiłem artystów najwyższej próby – mówi dyrektor i pomysłodawca Podlasie Jazz Festival Jarosław Michaluk. Podkreśla też, że Jan Ptaszyn Wróblewski, który przyjedzie w najbliższy weekend to światowej sławy artysta. – Muzyk miał wystąpić już rok temu, ale nie pozwolił mu na to stan zdrowia. Miejmy nadzieję, że tym razem uda się zobaczyć występ mistrza – zaznacza. Dodaje również, że przyjedzie równie znana bialskiej publiczności Ewa Uryga, z nowym programem artystycznym poświęconym mistrzyni gospel Mahalii Jackson. – Ewa Uryga jest nazywana polską królową gospel, w tej dziedzinie nie ma od niej lepszych – przyznaje dyrektor Podlasie Jazz Festival. Po raz pierwszy wystąpi na bialskiej scenie zespół Bandorego. - To mistrzowie tanga należący do czołówki światowej, więc możemy się spodziewać utworów Astora Piazzzoli, w ich opracowaniu oraz własnych kompozycji. Zespół koncertuje na całym świecie. Do Białej Podlaskiej przyjedzie również Agnieszka Hekiert znakomita polska wokalistka, od ponad dziesięciu lat współpracująca z mistrzem Boby’m Mcferrinem – wyjaśnia dyrektor Podlasie Jazz Festiwalu.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.