Koncert Pawła Domagały w Białej Podlaskiej

start 04.07.2021 20:00

Adria Art oraz Bialskie Centrum Kultury

koniec 04.07.2021 22:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Amfiteatr w Parku Radziwiłłowskim

Autor przeboju radiowego pt. "Weź nie pytaj", aktor i piosenkarz Paweł Domagała niebawem w ramach trasy koncertowej, promującej jego najnowszą płytę "Wracaj", wystąpi w mieście nad Krzną. Sprzedaż biletów już trwa.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. 

Przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach ponownie przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii. „Wracaj” to zarówno tytuł trzeciej płyty Pawła Domagały, stworzonej wspólnie z Łukaszem Borowieckim, jak i nazwa nowej trasy koncertowej, na której znalazła się też Biała Podlaska.

Muzycy zgodnie określają krążek jako „powrót/przełom”. "To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem" – opowiada Paweł Domagała. 

Koncert w Białej Podlaskiej organizowany jest przez agencję eventową Adria Art oraz Bialskie Centrum Kultury i odbędzie się w niedzielę, 4 lipca w amfiteatrze. Początek wydarzenia o godz. 20:00. Sprzedaż biletów w cenie 70 i 100 złotych ruszyła 12 maja, do kupienia są online na stronie www.bilety.adria-art.pl.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.