"Niedziela ze sztuką"

start 08.08.2021 12:00

Galeria Podlaska, BCK im. Bogusława Kaczyńskiego

koniec 08.08.2021 15:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Galeria Podlaska ul. Warszawska 12

Galeria Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zapraszają na spotkania artystyczne pod hasłem "Niedziela ze sztuką". Pierwsze odbyło się 23 maja w godzinach 12.00-15.00 na terenie obok galerii.
Ideą wydarzenia jest prezentacja prac plastycznych bialskiego środowiska plastycznego w przestrzeni parkowej w piękny, niedzielny dzień. Spacerujący mieszkańcy naszego miasta będą mogli porozmawiać o sztuce z artystami a także będą mogli odwiedzić Galerię Podlaską i obejrzeć twórczość Doriana Karolaka.

Kolejne odbędzie się 8 sierpnia w godz. 12:00-15:00. Wstęp bezpłatny.

Podziel się:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieczysław
Mieczysław 13.06.2021, 18:33
Też byłem żeby obejrzeć dzieła miejscowych artystów. Trochę ubogo jeżeli chodzi o ilość jak i jakość. Rozumiem, że nikogo siłą nie zaciągną . Należy sądzić, że ci dobrzy albo nie zostali powiadomieni albo nie chcą się pokazać w towarzystwie szyjących torebki. Proponuję zreorganizować tę inicjatywę tak aby było co pooglądać . Pomysł dobry , gorzej z realizacją. Przydałby się jakiś dobry organizator.
Edward
Edward 12.06.2021, 21:58
. Po co tyle szumu, że to wielkie wydarzenie kulturalne. Najpierw zaprasza się wszystkich twórców publikując zaproszenia w internecie a potem wystawia się kilka obrazków o co najmniej wątpliwej wartości artystycznej. Ale odniosłem wrażenie że udział wzięli sami swoi - popieramy się. Tylko nie jestem pewien czy Galeria Podlaska powinna mieć prawo do zawłaszczania terenu parku wokół na jakiej podstawie się to odbywa. Czy jest regulamin określający zasady udziału w tym przedsięwzięciu. Reguły powinny być jasno określone i czytelne. Mam wrażenie że znalazły by sie dzieła o znacznie wyższym poziomie artystycznym a wystawia się prace, które moim zdaniem nie powinny się tam znaleźć. Proponuję na przyszłość staranniej przygotowac to wydarzenie.
Eliza
Eliza 14.06.2021, 00:07
Zgadzam się z poprzednikami też tam byłam , ale muszę stwierdzić , że nie do końca wiadomo o co chodzi. Artyści siedzą, gawędzą że sobą, piją kawę i nie mają zamiaru dyskutować o sztuce ze zwiedzającymi. Jaki jest cel tej imprezy nie wiadomo. Zwiedzajacych niewielu ale nie są mile widzianymi gośćmi ponieważ nie warto się nimi zajmować. Może chodzi tylko o sprzedaż obrazów?