Spektakl charytatywny "Odnalezione szczęście" w Białej Podlaskiej

start 21.06.2021 11:00
koniec 21.06.2021 19:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Amfiteatr w Parku Radziwiłłowskim

Szkoła Tańca Kontra wychodzi ze wspaniałą inicjatywą. Już 21 czerwca zorganizuje aż trzy charytatywne spektakle, by pomóc czworonogom bialskiego schroniska "Azyl". Na widownię będzie się można dostać, przynosząc ze sobą m.in. karmę, obrożę albo żwirek. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Słowo Podlasia.

21 czerwca o godz. 11:00, 12:30 i 17:00 odbędą się niezwykłe taneczne spektakle pt. "Odnalezione Szczęście". 40-minutowe występy zaprezentują tancerze Szkoły Tańca Kontra, a oparte będą one na teatrze tańca i choreografii przygotowanej przez Dorotę Kowalczyk. Fabuła spektaklu przenosi widza do schroniska, ukazując realne problemy, nadzieje i marzenia – zarówno zwierząt, jak i ludzi. Przygotowano ją w taki sposób, by miała wartość edukacyjną i skłaniała do refleksji.

– "Odnalezione Szczęście" to sztuka w wykonaniu tancerzy od 7 do 45 roku życia skierowana przede wszystkim do najmłodszej publiczności – przedszkolnej i szkolnej, chociaż dorosły widz z pewnością też wyniesie z niej wartość dla siebie. Zupełnie jak z "Małym Księciem" – zapowiadają organizatorzy. Czy jednak wszyscy to szczęście odnajdą i czym ono jest lub gdzie się zgubiło? Tego dowiemy się już podczas spektaklu.

Wszystko po to, by wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Azyl". Wstęp na wydarzenie nie będzie biletowany, ale każdy kto chciałby wziąć udział w tej wyjątkowej charytatywnej akcji powinien przynieść ze sobą coś dla zwierzaków właśnie. Lista "cegiełek" jest długa, a znajdują się na niej m.in. karma, środki chemiczne, ręczniki papierowe, preparaty na kleszcze dla zwierząt, obroże, żwirek i wiele innych. Cała lista dostępna jest na Facebooku szkoły. 

Wydarzenie odbędzie się w amfiteatrze w parku Radziwiłłów. Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy przyjmowane są poprzez specjalny internetowy formularz, dostępny na facebookowym profilu Szkoły Tańca Kontra. Grupy zorganizowane proszone są o kontakt mailowy pod adresem [email protected]

Podczas imprezy będą obowiązywały wszelkie obostrzenia sanitarne. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.