XI. Rajd Rowerowy Szlakiem J.I. Kraszewskiego

start 26.06.2021 09:00
koniec 26.06.2021 15:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, Romanów

26 czerwca, odbędzie się po raz jedenasty Rajd Rowerowy Szlakiem J.I. Kraszewskiego.

Rajd to od lat fantastyczne połączenie aktywnego wypoczynku ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Głównym celem imprezy jest jednak popularyzacja twórczości i wiedzy na temat życia Józefa Ignacego Kraszewskiego. 

W tym roku rowerzyści wystartują o godz. 9:00 z placu Wolności, tuż przy ławeczce Kraszewskiego w Białej Podlaskiej. Na trasie znajdą się Ortel Królewski, Łomazy, Rossosz, Wisznice. Meta to Muzeum J. I. Kraszewskiego w Romanowie. W programie jest zwiedzanie kościoła pw. Matki Boskiej Różańcowej w Ortelu Królewskim, cmentarza w Wisznicach oraz romanowskiego muzeum.

Przypomnijmy, że przez cały czerwiec trwa rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Uczestnicy mogą więc podczas rajdu kręcić kilometry dla Białej Podlaskiej. Zapisy w bialskim Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy ul. pl. Wolności 10 oraz pod nr. tel. 83 341 67 30. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.