"Trzy spojrzenia na kulturę" w Terespolu

start 04.07.2021 18:30
koniec 04.07.2021 20:00

Lokalizacja: Terespol, ul. Wojska Polskiego 132

Już 4 lipca swoją twórczość w Terespolu zaprezentują członkowie Bialskiego Klubu Literackiego "Maksyma".

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Trzy spojrzenia na kulturę". Rozpocznie się o godz. 18:30 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Terespolu przy ul. Wojska Polskiego 132.

Uczestnicy będą mogli posłuchać, jak na kulturę patrzy Ireneusz Wagner – pisarz, poeta, twórca kultury alternatywnej. Wśród zaproszonych artystów jest też poetka i malarka Magdalena Wójcik.

Do Terespola przyjedzie też prezes klubu literackiego "Maksyma", Maciej Szupiluk. Poeta, muzyk, bibliotekarz i filozof. Przypomnijmy, że bialski klub to grupa literacka o najdłuższej tradycji w Białej Podlaskiej i regionie.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.