VIII Noworoczna Gala Akordeonowa w Radzyniu Podlaskim

start 04.07.2021 19:00
koniec 04.07.2021 21:00

Lokalizacja: Radzyń Podlaski, ZSP przy ul. Sikorskiego 15

Przed nami VIII Noworoczna Gala Akordeonowa w wykonaniu Kameralnej Orkiestry Akordeonowej Arti Sentemo pod dyrekcją Zbigniewa Czuryły.

Na koncert zapraszają Stowarzyszenie Melodia Art i radzyńska szkoła muzyczna wraz z radą rodziców. 

W programie znalazła się m.in. muzyka klasyczna, rozrywkowa i filmowa. Wystąpi Dawid Siwiecki, zwycięzca programu "Wirtuozi V4+. Międzynarodowy Talent Show". Publiczność usłyszy też utwory Gioacchino Antonio Rossiniego, Duke'a Ellingtona oraz Johannesa Brahmsa. 

Występy 4 lipca, o godzinie 19:00 w hali ZSP przy ul. Sikorskiego 15. Bilety w cenie 20 zł, dochód w całości zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie Melodia Art.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.