Pchli targ w Janowie Podlaskim

start 11.07.2021 08:00
koniec 11.07.2021 13:30

Lokalizacja: Janów Podlaski, Plac Partyzantów

Targ różności odbędzie się 11 lipca na placu Partyzantów w Janowie Podlaskim. 

Na wydarzenie zaprasza wszystkich chętnych Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim. Impreza odbędzie się w niedzielę 11lipca maja w godz. 8:00-13:30. 

Tego dnia, zarówno każdy wystawca jak i odwiedzający będzie miał bezpłatny wstęp na targowisko. Wśród skarbów wygrzebanych z dna szafy albo z babcinego strychu, będzie można znaleźć prawdziwe, często zabytkowe perełki.

– Zrób porządki w szafach, na strychu, w piwnicy, garażu i weź udział w naszej imprezie. Tutaj sprzedasz, kupisz, wymienisz. Tobie jest coś zbędne, a innym może okazać się przydatne. Tchnij drugie życie w starocie – zachęcają organizatorzy.

Wystawcy zobowiązani są do samodzielnego przygotowania swojego stanowiska.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.