Festyn rodzinny w Sitniku

start 24.07.2021 17:00
koniec 24.07.2021 20:00

Lokalizacja: Sitnik

Wójt Gminy Biała Podlaska, Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej oraz Stowarzyszenie "Tradycja i współczesność" zapraszają na imprezy rodzinne w Sitniku i Kaliłowie.

Pierwszy w sobotę, 24 lipca, na placu przed Klubem Kultury w Sitniku. Na uczestników czekać będą: konkursy z nagrodami, zabawy taneczno-ruchowe, dmuchańce, słodkości, bańki mydlane, występy artystyczne oraz dyskoteka. Start o godz. 17:00

Dzień później odbędzie si z kolei festyn w Kaliłowie na terenie rekreacyjnym "Popówka". W programie: konkursy z nagrodami, gra terenowa, dmuchańce, słodkości, występy artystyczne oraz dyskoteka. Start godz. 15:00.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.