"Odnalezione Szczęście" – charytatywny spektakl Szkoły Tańca Kontra

start 20.10.2021 17:30

Szkoła Tańca Kontra, Państwowa Szkoła Wyższa im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

koniec 20.10.2021 19:00

Lokalizacja: Biała Podlaska, ul. Sidorska 95/97

Szkoła Tańca Kontra wraca ze wspaniałą inicjatywą. 20 października zorganizuje trzy charytatywne spektakle, by pomóc czworonogom bialskiego schroniska "Azyl". Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Słowo Podlasia.

20 października odbędą się niezwykłe taneczne spektakle pt. "Odnalezione Szczęście". 40-minutowe występy zaprezentują tancerze Szkoły Tańca Kontra, a oparte będą one na teatrze tańca i choreografii przygotowanej przez Dorotę Kowalczyk. Fabuła spektaklu przenosi widza do schroniska, ukazując realne problemy, nadzieje i marzenia – zarówno zwierząt, jak i ludzi. Przygotowano ją w taki sposób, by miała wartość edukacyjną i skłaniała do refleksji.

– "Odnalezione Szczęście" to sztuka w wykonaniu tancerzy od 7 do 45 roku życia skierowana przede wszystkim do najmłodszej publiczności – przedszkolnej i szkolnej, chociaż dorosły widz z pewnością też wyniesie z niej wartość dla siebie. Zupełnie jak z "Małym Księciem" – zapowiadają organizatorzy. Czy jednak wszyscy to szczęście odnajdą i czym ono jest lub gdzie się zgubiło? Tego dowiemy się już podczas spektaklu.

To powtórka akcji z czerwca tego roku, a wszystko po to, by wesprzeć podopiecznych Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Azyl". Wstęp na wydarzenie nie będzie biletowany, ale każdy kto chciałby wziąć udział w tej wyjątkowej charytatywnej akcji powinien przynieść ze sobą coś dla zwierzaków właśnie. Lista "cegiełek" jest długa, a znajdują się na niej m.in. karma, środki chemiczne, ręczniki papierowe, preparaty na kleszcze dla zwierząt, obroże, żwirek i wiele innych. Tym razem na dwa spektakle nie ma już wolnych miejsc, bo inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niemniej jednak można się jeszcze "załapać" na spektakl o godz.17:30, zapisując się poprzez Messengera Szkoły Tańca Kontra lub e-mail [email protected]

Tym razem wydarzenie odbędzie się w auli Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 95/97. Podczas imprezy będą obowiązywały wszelkie obostrzenia sanitarne.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.