Spektakl "Gdzie jest Czerwony Kapturek?"

start 24.10.2021 16:30
koniec 24.10.2021 18:00

Lokalizacja: Rossosz

Już 24 października miejscowa biblioteka oraz ośrodek kultury zapraszają na spektakl "Gdzie jest Czerwony Kapturek?". Publiczność rozbawi aktor Bogusław Byrski. 

Jesteście pewni, że znacie historię Czerwonego Kapturka? Bogusław Byrski, aktor, reżyser i twórca muzyki, swoją zabawną opowieścią przekonuje, że jest inaczej. Można liczyć na ciągłe zwroty akcji, śmieszne gagi oraz wszystkim dynamiczną i żywiołową grę aktorską.

Gminna Biblioteka Publiczna w Rossoszu i Gminny Ośrodek Kultury w Rossoszu zapraszają na spektakl pod tytułem "Gdzie jest Czerwony Kapturek?" w wykonaniu Bogusława Byrskiego, aktora Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie. Byrski to również twórca wizualizacji do przedstawień teatralnych i założyciel projektu muzycznego "Człowiek z Maszyną.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 24 października o godz. 16:30 w sali widowiskowej GOK-u. Wstęp na spektakl bezpłatny.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.