Dom Piszczac Pierwszy

Sprzedam dom w Piszczacu Pierwszym.

 

Sprzedam dom w Piszczacu Pierwszym, w otoczeniu lasu, z dużą działką.

Dom o powierzchni użytkowej 120 m2, w bardzo dobrym stanie technicznym, po gruntownym remoncie i kompleksowej adaptacji do najwyższych standardów.
Ściany murowane, ocieplone, dach kryty blachodachówką, okna PCV. Na poddaszu okna dachowe, wymienione wszystkie instalacje. Woda z wodociągu, szambo, ogrzewanie i ciepła woda z kominka z płaszczem wodnym, dodatkowo bojler.

Składa się z 3 pokojów, w tym dużego salonu połączonego z kuchnią, korytarza, łazienki oraz toalety na poddaszu. Powierzchnia parteru ok. 70 m2, poddasza 50 m2.
W salonie znajduje się klimatyczny kominek, z dużą ilością drewna . Kuchnia widna, z wyposażeniem (zmywarka, kuchenka, okap).

Na podwórku znajduje się stodoła (stan bardzo dobry), murowana dawna obora, zamieniona obecnie na pomieszczenia gospodarcze i letnią kuchnię, klimatyczna oddzielna piwnica ziemna (doskonała do przechowywania owoców i warzyw) wraz z dobudowanym wejściem stanowiącym kolejną letnią kuchnię oraz studnia kopana i wędzarnia.

Za stodołą niewielka polana a dalej do końca działki las brzozowy z wyciętą przez środek aleją. Działka jest długa, pełna zieleni, o powierzchni 0,9843 ha w tym ok. 0,30 ha podwórko.
Na podwórku nasadzone są krzewy, drzewka i kwiaty. Znajduje się też ogródek warzywny. Ciche i urokliwe miejsce. Za płotem bardzo często dzika zwierzyna.

Posesja położona około 350 metrów od szosy ale przy utwardzonej drodze gminnej (odśnieżanie, wywóz śmieci, wodociąg), 4,5 km od centrum miejscowości Piszczac – siedziby gminy, 25 km od Białej Podlaskiej.

Doskonałe miejsce dla osób ceniących kontakt z naturą. W otoczeniu lasu.

Zapraszam do oglądania.

Wojciech Gałecki

Doradca ds. nieruchomości
tel. 665 750 197
e-mail: [email protected]
Północ Nieruchomości oddział Biała Podlaska

Zdjęcia (4)

369 000,00