Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 17 maja 2022 03:33
Reklama
Działka budowlana w Zahajkach

Działka budowlana w Zahajkach

100 000,00 zł

Opis

Na sprzedaż działka na nowo powstającym osiedlu zabudowań jednorodzinnych przy drodze wojewódzkiej nr 813.
Z potencjałem rekreacyjnym: blisko lasy, międzyrzeckie jeziorka, rezerwat przyrody Liski, tereny stworzone dla przejażdżek rowerowych;

Powierzchnia 1913 m²
- 6 km do Międzyrzeca Podlaskiego;
- 3 km do Drelowa (urząd, bank, bazarek, sklepy, szkoła, kościół, stacja paliw)
- bliskie sąsiedztwo Dworku Zahajki;
- energia elektryczna w pasie drogowym;
- uzbrojona w wodociąg;

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie zwlekaj. Zadzwoń lub napisz do mnie już teraz. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Tomasz Łukaszuk
669-494-058
[email protected]
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.
Oddział Biała Podlaska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
100 000,00 zł
Zahajki, lubelskie
669494058
Wyślij wiadomość
Reklama