Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 26 maja 2022 07:37
Reklama
Reklama
Mieszkanie w centrum Łukowa

Mieszkanie w centrum Łukowa

350 000,00 zł

Opis

Dwustronne mieszkanie na czwartym piętrze przy ul. Międzyrzeckiej.
Centrum Łukowa. Wszędzie blisko. Zielona okolica.

Kliknij aby zobaczyć Wirtualny spacer po mieszkaniu.

Powierzchnia mieszkania to 61,5 m², na które składa się:
- widna, oddzielna kuchnia
- cztery pokoje
- łazienka z wanną
- oddzielna WC.

Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Założona Księga Wieczysta.

Budynek wspólnotowy, do którego przylega mały park oraz plac zabaw.

W promieniu 5 minut spacerem: paczkomat, Biedronka, Stokrotka, Netto, Kaufland, RTV Euro AGD, Empik, Reserved, Deichmann, Jysk, Mrówka, piekarnia, restauracje, kebaby, banki, apteki, przedszkole, szkoła, kościół, targowisko... Do 15 minut basen, muzeum, park miejski, stadion.

Jako biuro jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Tomasz Łukaszuk
669-494-058
[email protected]
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.
Oddział Biała Podlaska

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).
350 000,00 zł
Łuków, lubelskie
669494058
Wyślij wiadomość
Reklama