Gmina Międzyrzec Podlaski: Poznaj Karolka z Wadowic

  • 08.06.2020, 08:14
  • (ao)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Poznaj Karolka z Wadowic
Na konkurs plastyczny inspirowany dzieciństwem św. Jana Pawła II zaprasza Gminna Biblioteka Publiczna w Międzyrzecu Podlaskim.

Aby mieć szansę wygrania jednej z 6 nagród i 2 wyróżnień w konkursie, należy wykonać pracę plastyczną na papierze typu brystol w formacie A3 lub A4 dotyczącą dzieciństwa i okresu młodzieńczego świętego Jana Pawła II. Tematyka zadania opiera się o szczególny cel, jakim jest przedstawienie dzieciom drogi życiowej Karola Wojtyły i umożliwienie im utożsamienia się i zaprzyjaźnienia z "Lolkiem". Jako inspirację Organizatorzy polecają książki "Chłopiec z Wadowic" Małgorzaty Skowrońskiej, "Młode lata papieża" Pawła Zuchniewicza i ,,Jan Paweł II, czyli jak Karolek został papieżem”.

Jedną pracę konkursową  wykonaną dowolną techniką plastyczną, np. farby plakatowe, akwarela, kredki, ołówek, wydzieranka, węgiel, kolaż itp., należy zgłosić i osobiście dostarczyć do siedziby GBP w Międzyrzecu Podlaskim zs. w Wysokim lub jej filii do dnia 25 września 2020 r. Prace zostaną ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV i V-VIII. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Międzyrzec Podlaski. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Urzędu Gminy Międzyrzec Podlaski.

(ao)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe