Powiat łosicki: 460 tys. zł na modernizację dróg

  • 11.06.2020, 07:28
  • Joanna Gąska
Powiat łosicki: 460 tys. zł na modernizację dróg
Już wkrótce, dzięki wsparciu samorządu Mazowsza zrealizowane zostaną 4 inwestycje związane z ochroną gruntów rolnych i leśnych. Przewiduje się remonty i przebudowy dróg gminnych w Meszkach, Hruszewie, Bużce i Wólce Nosowskiej. 

W ramach ogłoszonego w 2019 roku naboru na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych dofinansowanie otrzymały 4 wnioski. Poszczególne gminy zainkasują w sumie 460 tys. zł. 

Wśród zadań znalazła się modernizacja drogi w Wólce Nosowskiej. Na ten cel gmina Stara Kornica otrzyma 115 tys. zł. Kolejnym zadaniem będzie przebudowa drogi w miejscowości Bużka w gminie Sarnaki. W tym przypadku kwota dofinansowania wyniosła 95 tys. zł. Tyle samo otrzyma gmina Platerów na drogę w Hruszniewie. Natomiast do miasta i gminy Łosice trafi aż 155 tys. zł na przebudowę drogi w Meszkach. 

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe