Powiat parczewski: Laptopy rozdane

  • 14.06.2020, 08:37
  • (TWA)
Powiat parczewski: Laptopy rozdane
19 laptopów wartych w sumie 58 tys. 900 zł trafiło do uczniów, którzy mają problem ze zdalnym nauczaniem.

Władze starostwa wystąpiły o dofinansowanie na zakup nowoczesnych komputerów wraz z oprogramowaniem z projektu „Zdalna szkoła - wsparcie ogólnopolskiej sieci edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Za otrzymane pieniądze zakupiono 19 laptopów, które już zostały rozdysponowane.

Siedem sztuk trafiło do uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im Mikołaja Kopernika w Parczewie, natomiast 12 do uczniów Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica także w Parczewie. - Wsparcie placówek oświatowych było konieczne, aby młodzież mogła realizować podstawy programowe w ramach zdalnego nauczania – tłumaczy wicestarosta Artur Jaszczuk.

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe