Powiat parczewski: Lider po wakacjach

  • 15.06.2020, 08:41
  • (TWA)
Powiat parczewski: Lider po wakacjach
Zaszczytne tytuły Lidera Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego za 2019 rok zostaną rozdane najprawdopodobniej dopiero po wakacjach.

Jest to piąta edycja konkursu. W trzech kategoriach zgłoszono 10 lokalnych przedsiębiorców i rolników. Rozstrzygnięcie miało nastąpić 19 marca, ale z powodu rozwijającej się wówczas epidemii wielką galę odwołano. Koronawirus powoli odpuszcza, ale wręczenie statuetek odbędzie się prawdopodobnie nie wcześniej niż po wakacjach.

- Nad ostatecznym terminem jeszcze się zastanawiamy, aczkolwiek nie będziemy robić wielkiego zgromadzenia. Zaprosimy tylko samych zainteresowanych oraz przedstawicieli kapituły – wyjaśnia wicestarosta Artur Jaszczuk.

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe