Radzyń Podlaski: Nagrodę wręczył prezydent

  • 14.06.2020, 08:44
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Nagrodę wręczył prezydent
Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek została mistrzem AgroLigi, konkursu krajowego w finale którego nagrody wręczał prezydent Andrzej Duda.

- To dla nas wielkie wyróżnienie, ogromny zaszczyt być w krajowej czołówce nagrodzonych firm reprezentujących agrobiznes. Rozwój firmy idzie w parze z rozwojem gospodarstw rolnych z całej Polski, naszych dostawców mleka, którzy tworzą fundamenty polskiego rolnictwa. Tytuł Mistrza Krajowego Konkursu AgroLiga 2019 utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania i praca ludzi, dostrzegana jest przez władze państwowe – komentował wyróżnienie Edward Bajko, prezes Spomleku.

3 czerwca nagrodę z rąk prezydenta Andrzeja Dudy odebrał Marek Kalinowski, przewodniczący rady nadzorczej SM Spomlek i Agnieszka Kamela, dyrektor skupu surowca. - Prezydent Andrzej Duda dziękował wyróżnionym za dawanie przykładu innym gospodarzom i przedsiębiorcom, a także za zapewnianie bezpieczeństwa żywnościowego. Podkreślił, że na początku pandemii, dzięki polskim producentom nikomu nie zabrakło żywności - informuje Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spomleku.

Sam prezydent zapewniał, ze produkty rolne z Polski są światowej czołówce. - Dzisiaj jesteśmy ogromnie liczącym się producentem żywności na świecie – akcentował na gali prezydent RP. Konkursowi AgroLigi patronuje od 2008 roku. Prestiż wyróżnienia w tym konkursie jest natomiast taki, ze przedsiębiorstwa w nim wyróżnione staja się symbolem przedsiębiorczości w agrobiznesie.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu 16.06.2020, 12:16
Zupełnie zasłużenie oby prezesa z PiS nie wsadzili bo będzie to co w Janowie Podlaskim

Pozostałe