Gmina Sosnówka: Wykreśl i wygraj

  • 15.06.2020, 08:54
  • (pc)
Gmina Sosnówka: Wykreśl i wygraj
Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie zaprasza do udziału w konkursie „Wykreślanka dla małych i dużych”.

W zabawie można wziąć udział tylko raz. Zadanie polega na wykreśleniu nazwy miejscowości, z którymi był związany lub które zwiedził pisarz podczas swoich licznych podróży. Pozostałe litery utworzą hasło.

Wyrazy można odczytywać w kolumnach, wierszach i po skosach, a także wspak. Pozostałe litery, czytane w kolejności występowania rzędami, utworzą rozwiązanie – myśl Józefa Ignacego Kraszewskiego.

W konkursie swych sił spróbować mogą osoby w wieku od 10 do 100 lat, z wyjątkiem pracowników muzeum oraz najbliższych członków ich rodzin. Hasło należy przesłać drogą mailową na adres: muzeum_k[email protected] do dnia 30 czerwca.

Spośród osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi zostaną wylosowani zwycięzcy, na których czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez muzeum. O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani do 14 lipca.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe