Gmina Borki: Letnie imprezy odwołane

  • 14.06.2020, 07:49
  • (joan)
Gmina Borki: Letnie imprezy odwołane
Nie będzie tradycyjnych, co roku wpisywanych w kalendarz gminnych imprez przedsięwzięć. Jak poinformował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu imprezy gminne, które odbywały się cyklicznie w czerwcu, lipcu i sierpniu, w tym roku się nie odbędą.

Z kalendarza GOKiS wypadły: Rafałki III Konkurs Modeli Plastikowych i Kartonowych, XI Spotkania z Pieśnią i Tradycją Weselną, IV Gminny Turniej Wsi, I Przegląd Piosenki Ludowej, V Bieg Pamięci Dywizjonu 303 i Festyn Sportowo - Rekreacyjny w Starej Wsi, XXI Spotkania Teatrów Wiejskich Teatr w Opłotkach oraz Dni Bork połączone z Gminnym Świętem Plonów.

Jak tłumaczą organizatorzy: „Wszystkie imprezy wymagają długich przygotowań i nakładów pieniężnych długo przed, a sytuacja jest trudna do przewidzenia. Trudno też przewidzieć liczbę zainteresowanych, uczestników. Dlatego została podjęta ta trudna decyzja.”

Warto dodać, ze w związku z wciąż obecną w kraju epidemią koronawirusa powiat radzyński w porozumieniu z wójtami gmin radzyńskich podjął decyzję o zaniechaniu organizacji w tym roku dożynek. Podziękowania za tegoroczne plony ograniczą się do uczestnictwa delegacji we mszy świętej.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe