Jakie konto osobiste wybrać - najlepiej dopasowana oferta

  • 19.06.2020, 21:51
  • Artykuł sponsorowany
Jakie konto osobiste wybrać - najlepiej dopasowana oferta
Dowiedz się, jak wybrać konto osobiste dopasowane do Twoich potrzeb. Postaw na usługi bankowe na najwyższym poziomie, a już teraz zyskasz największe korzyści.

Zachowania konsumentów na rynku i sposoby podejmowania decyzji różnią się w zależności od wielu czynników, m.in. wieku, płci, dochodów, czy przekonań. Jedni potrzebują długiego czasu na ocenę dostępnych wariantów, inni wolą to robić spontanicznie. Niektórym osobom wystarczy porada znajomego i już są gotowi założyć rachunek w banku, w przypadku pozostałych bywa tak, że muszą zapoznać się ze wszystkimi informacjami.

Alternatywne sposoby przechowywania pieniędzy (w domowym zaciszu), nie cieszą się już dużą popularnością. Codzienne życie każdego z nas ułatwi posiadanie dopasowanego konta bankowego. Z reguły, wybierając te usługi, zamierzamy korzystać z nich przez dłuższy okres, dlatego ważny jest przemyślany wybór. Sprawdź, o czym warto pomyśleć przed wysłaniem wniosku o otwarcie rachunku.

Jakie konto wybrać?
Celem banku jest udostępnienie oferty, która zaspokoi najbardziej różnorodne potrzeby klientów. Ułatwieniem w odnalezieniu najlepszej opcji jest kategoryzacja usług. Jeśli nie wiesz, na który wariant się zdecydować, właściwą metodą będzie selekcja na podstawie dwóch czynników:
●    wieku,
●    miesięcznych przychodów.
Poniżej znajdziesz informacje, które pozwolą Ci wybrać najlepiej dopasowane konta osobiste.

Metryka ma znaczenie
Każdy wie, że w młodym wieku sytuacja finansowa często się zmienia. Ciągle pojawiające się nowe wydatki mogą przyczyniać się do konieczności skrupulatnego oszczędzania. W takiej sytuacji warto mieć konto w banku, które nie przysparza dodatkowych zmartwień.

Klienci poniżej 26 roku życia mogą korzystać ze spersonalizowanej usługi dla młodych osób. Jeśli należysz do tej grupy, po otwarciu rachunku będziesz mógł bezpłatnie:
●    wykonywać przelewy natychmiastowe,
●    korzystać z karty płatniczej, jeśli zrealizujesz w ciągu miesiąca 5 transakcji przy jej użyciu,
●    wypłacać gotówkę z bankomatów w Polsce i za granicą.

Jeszcze więcej udogodnień
Warto zwrócić uwagę na benefity. Prowadzenie konta osobistego wiąże się z możliwością otrzymania zwrotu za rachunki w wysokości 1% wartości zapłaconych faktur za Internet, gaz, prąd, telewizję, czy telefon – łącznie nawet 300 złotych rocznie. Dodatkowo po zamówieniu karty płatniczej, można ją dodać do portfela cyfrowego i używać jej w prosty sposób podczas płatności mobilnych.

Wysokość miesięcznych przychodów
Jeśli minęło już trochę czasu od Twoich 26. urodzin, w dalszym ciągu możesz otworzyć rachunek osobisty na korzystnych warunkach. Decyzję warto podjąć w zależności od wpływów uzyskiwanych każdego miesiąca.

Przychody poniżej 10 000 złotych miesięcznie
Klientom oferowane są produkty, które obejmują darmowe:

●    prowadzenie konta osobistego,
●    przelewy natychmiastowe Express Elixir i BlueCash,
●    wypłaty gotówki w bankomatach należących do banku,
●    zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
●    płatności kartą, przy realizacji 5 transakcji miesięcznie w przypadku rachunku internetowego,
●    wpłaty i wypłaty pieniędzy w oddziałach, mając konto podstawowe. 

Przychody powyżej 10 000 złotych miesięcznie
Dla grupy konsumentów, na których konta bankowe będą wpływały wyższe sumy, dostępna jest prestiżowa oferta, spełniająca najbardziej wymagające oczekiwania. Korzyści posiadania tej usługi są następujące:

●    nieodpłatne przelewy natychmiastowe,
●    brak opłaty bankowej za wypłatę gotówki w bankomatach na całym świecie,
●    darmowe prowadzenie rachunku maklerskiego,
●    0 zł za kartę płatniczą,
●    codzienne wsparcie indywidualnego doradcy banku.

Wybierając konto o największych możliwościach, zyskuje się dodatkowe profity, m.in. jest to bezpłatny pakiet ubezpieczeń finansowych, który chroni użytkownika przed niebezpieczeństwami związanymi z kradzieżą. Mając kartę do rachunku osobistego, dla klientów uzyskujących wysokie przychody ułatwieniem jest opcja połączenia jej z kontami w innych walutach. Dzięki temu można używać jednej karty, płacąc lub wypłacając gotówkę za granicą.

Dlaczego warto zainstalować aplikację banku?
Klienci korzystający z usług bankowych, którzy mają konto osobiste, zyskują dostęp do bankowości elektronicznej. Aplikacja mobilna w znaczący sposób ułatwia obsługę rachunku i wykonanie wszystkich niezbędnych czynności. Możliwości oraz łatwość jej używania docenili internauci w głosowaniu na projekty firm wykorzystujących mobilne technologie – Mobile TrendsAwards. Zalogowanie się do systemu na telefonie lub komputerze pozwala na:

●    zarządzanie kartą płatniczą - jej aktywację, zastrzeżenie, zablokowanie oraz ustalenie limitów,
●    opłacanie rachunków,
●    monitorowanie stanu konta oraz historii płatności,
●    zlecenia poleceń przelewów.

Usługi, o których możesz wkrótce pomyśleć
Wybór odpowiedniego konta osobistego skutkować będzie ekonomicznym zarządzaniem domowym budżetem, spokojem wynikającym z zabezpieczenia własnych środków finansowych oraz pozytywnym doświadczeniem korzystania z dopasowanych usług bankowych. Pamiętaj, że prowadząc rachunek, masz możliwość uzyskania dodatkowych środków dzięki zamówieniu karty kredytowej, otwarciu lokaty, czy konta oszczędnościowego. Twoja decyzja, będzie miała wpływ na historię kredytową, która w przyszłości może przyczynić się do korzystnych warunków otrzymania finansowania.
 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe