Międzyrzec Podlaski: Oceanik pozostanie na razie zamknięty

  • 21.06.2020, 09:58
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Oceanik pozostanie na razie zamknięty
Miejska pływalnia "Oceanik” będzie zamknięta w wakacje. Ma to związek z ograniczeniami sanitarnymi z powodu epidemii koronawirusa.

Komunikaty i przepisy umożliwiające otwieranie basenów i aquaparków, ukazały się w ostatnich dniach maja. Oznacza to, że realny termin otwarcia basenu przypada na 20 czerwca, a woda wymaga uzdatnienia, podgrzania i przeprowadzenia dwutygodniowych badań mikrobiologicznych. - Data ta zbiega się z końcem roku szkolnego i zmniejszeniem liczby osób, korzystających z pływalni. Dodatkowo narzucone ograniczenia sanitarne, uniemożliwiające prowadzenie zajęć grupowych i szkółek pływackich. Obecnie przygotowujemy kąpielisko miejskie, na które zapraszamy już od 13 czerwca – mówi Arkadiusz Myszka, dyrektor MOSiR.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe