Fotoreportaż: Janów wczoraj i dziś

  • 23.06.2020, 17:15
  • SP
Fotoreportaż: Janów wczoraj i dziś
Sprawdźcie, jak zmieniało się południowe Podlasie na przestrzeni lat oglądając zdjęcia z bogatego archiwum naszego fotoreportera Adama Trochimiuka. Od dziś, na łamach Słowa Podlasia co tydzień prezentować będziemy cykl "W obiektywie fotoreportera", w ramach którego zabierzemy Was w sentymentalną podróż po regionie. W naszym wakacyjnym cyklu obrazami zachęcać będziemy do odwiedzenia niezwykłych miejsc, których na mapie południowego Podlasia nie brakuje. Naszą wyjątkową wycieczkę rozpoczynamy od Janowa Podlaskiego.  

Jak przed laty wyglądał Zamek Biskupi. Czy najstarsza w Polsce stacja benzynowa wciąż funkcjonuje? Jak trudno było dotrzeć do Groty Naruszewicza i jak zmieniały się kamieniczki w centrum?  Gdzie mieścił się dawniej Urząd Pocztowy, czy przez centrum można było przejechać konną sprężynówką w pole? Na te i inne pytania odpowiedź najdziecie na zdjęciach naszego mistrza fotografii. A może na zdjęciach z przeszłości rozpoznacie siebie albo swoich znajomych? Przyjrzyjcie się uważnie. Miłej zabawy! 

Więcej zdjęć znajdziecie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 23 czerwca

SP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe