Drugoligowa przyszłość Podlasia?

  • 23.06.2020, 18:15
  • (AK)
Drugoligowa przyszłość Podlasia? Adam Trochimiuk
Po walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w Miejskim Klubie Sportowym Podlasie Biała Podlaska wszystko jest już jasne. Funkcję prezesa klubu nadal sprawować będzie Karol Filipek, młody i energiczny przedsiębiorca oraz były piłkarz bialskiej drużyny, który ma ambitne plany i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Decyzją członków klubu w wyniku głosowania do zarządu Podlasia wszedł także piłkarz Kamil Kocoł, który ma pełnić funkcję łącznika pomiędzy szefostwem a naszym trzecioligowym zespołem. Funkcję wiceprezesa w bialskim klubie pełnić będzie nadal Ernest Jaroszek.

Jakie są główne założenia na nową kadencję prezesa Filipka? - Na pewno „ustatkowanie” finansów klubu, łącznie ze spłatą wszystkich długów - mówi prezes Podlasia. - Wprowadzony przez nas wcześniej w klubie plan oszczędnościowy sprawdza się, zagrożenie koronawirusem, które inne kluby mocniej odczuły, na nas tak nie wpłynęło.

Karol Filipek podkreśla, że chce budować silną markę Podlasia. - Chciałbym walki drużyny o wyższe cele - deklaruje. - Żeby walczyć o coś więcej niż utrzymanie w trzeciej lidze, powalczyć o awans w perspektywie dwóch-trzech lat. W najbliższym sezonie zespół może z powodzeniem powalczyć o środek trzecioligowej tabeli. Treningi zespołu prowadzą trenerzy Przemysław Skrodziuk i Kamil Bartoszuk, w czwartek ma wrócić trener Gieworkian. Zakończyliśmy natomiast współpracę z dotychczasowym drugim trenerem, Adrianem Jesionkiem.

Jak wygląda sytuacja kadrowa Podlasia, gdzie nasi piłkarze rozgrywać będą mecze ligowe, jakie są plany władz klubu - o tym w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia. 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kibic
kibic 27.06.2020, 12:49
Powiem tak II liga to marzenia ściętej głowy z kim do ludzi chyba z motyką na księżyc żeby nie korono wirus to 4 liga by się ostała. Co z nowego stadionu mrzonki może coś wyjdzie za 3-4 lata chyba że będą grać bez trybun i bez kibiców to gratuluję.
kibic
kibic 24.06.2020, 19:55
Trzeba przyznać, że potraficie zachęcić tytułem. Kupiłem, przeczytałem...i stara bieda raczej niż druga liga. Doceniam starania zarządu, doceniam piękną murawę.
Teraz rozczarowania. Brak trenera Jesionka. Miałem nadzieję, że obejmie pierwszą drużynę, a tu taki klops. Pamiętacie jak drużyna Geworkiana kilka miesięcy w sparingach i na treningach przygotowywała taktykę na mecz z Hutnikiem i ta taktyka wytrzymała raptem chyba 7 minut, nie idzie sprawdzić bo ,,Lubsport,, jak zwykle ,,error,,.
Wiem wiem, mają reaktywować popularny w latach 80-tych maraton Brześć - Biała, a ambicją trenera G. jest, aby wszyscy zawodnicy Podlasia wzięli w nim udział, to biegają. Wszystkie piłki na razie ponoć schowane w Vodkanie, to biegają...
Jeszcze jedno, zawodnik, który kiedyś opuścił Podlasie w potrzebie, zamiast przejść po powrocie pokutną kwarantannę, został ,,mężem zaufania,, drużyny ? Brakuje tylko, żebyśmy na mecze znów jeździli do Piszczaca ( podziękowania, pozdrowienia i powodzenia w IV lidze ! ).

Pozostałe