Biała Podlaska: Policjanci pompowali w #GaszynChallenge

  • 27.06.2020, 16:33
  • (pc)
policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej przyjęli wyzwanie do #GaszynChallenge. W piątek po południu spotkali się w parku Raziwiłłów, by robić pompki w ramach charytatywnej akcji.

Nominację bialscy policjanci przyjęli od Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej.

#GaszynChallenge to akcja zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna, która swoim zasięgiem objęła cały kraj. Jej pierwotnym celem była pomoc Wojtusiowi - chłopcu choremu na rdzeniowy zanik mięśni. Na koncie chłopca bardzo szybko pojawiła się odpowiednia kwota potrzebna na jego leczenie, jednak pomoc idzie dalej i wspiera też inne dzieci, które cierpią na tę chorobę. Przyjęcie wyzwania #GaszynChallenge polega na zrobieniu 10 pompek i przekazaniu dowolnej kwoty na zakup leku dla dzieci chorych na SMA typu 1. Policjanci, Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej chętnie dołączyli do akcji, zbierając na leczenie maluchów cierpiących na tą chorobę.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja z białej
Ja z białej 29.06.2020, 09:00
Hehe pompki umiom robic, ale biegac za złodziejami to juz nie umiom .

Pozostałe