Międzyrzec Podlaski: Zbiórka gabarytów

  • 29.06.2020, 07:53
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Zbiórka gabarytów UM Międzyrzec Podlaski
W pierwszym tygodniu lipca na terenie miasta odbędzie się objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Mieszkańcy będą mogli pozbyć się starego sprzętu RTV i AGD, mebli, dywanów, armatury łazienkowej, okien drzwi, rowerów, dużych zabawek czy zużytych opon (z wyjątkiem tych z samochodów ciężarowych, sprzętu ciężkiego i rolniczego).

Pierwszego lipca zbiórka odbędzie się w I rejonie miasta – zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, a 2 lipca w II rejonie miasta – zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna. Odpady trzeba wystawić przed bramę posesji lub w przypadku zabudowy wielorodzinnej przy altanach do gromadzenia odpadów najpóźniej do godziny 7:00 w dniu zbiórki.

Urzędnicy przypominają, że w tych dniach nie będą odbierane: gałęzie i karpy drzew i krzewów, odpady budowlane, chemikalia oraz wszelkie pojemniki z zawartością. Dodatkowe informacje można uzyskać w urzędzie miasta (pok. nr 13) lub pod nr tel. 83 372 62 39.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe