Łosice: O księdzu Prymasie wiedzą bardzo dużo

  • 29.06.2020, 08:08
  • (jg)
Łosice: O księdzu Prymasie wiedzą bardzo dużo
Dawid Wolski i Oskar Michalski zostali finalistami kuratoryjnego konkursu o Prymasie Tysiąclecia „Być jak…? Nowych ludzi plemię!”.

Uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród odbyło się w Instytucie Prymasowskim Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Konkurs składał się z dwóch etapów.

Podczas etapu szkolnego uczniowie musieli wypełnić test składający się z pytań otwartych i zamkniętych dotyczących życia i działalności kardynała. 

Do etapu drugiego weszły osoby, które uzyskały nie mniej niż 75 procent poprawnych odpowiedzi. Etap rejonowy polegał na opracowaniu przez ucznia pracy własnej na podstawie dokumentów źródłowych w warunkach kontrolowanych przez Rejonową Komisję Konkursową.

Młodzi ludzie uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach. Dawid Wolski chodzi do klasy Vb a Oskar Michalski do kl. VIa.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe