Biała Podlaska: Koronawirus na oddziale kardiologii bialskiego szpitala

  • 01.07.2020, 11:28
  • Redakcja
Biała Podlaska: Koronawirus na oddziale kardiologii bialskiego szpitala
Oddział kardiologiczny bialskiego szpitala został zamknięty z powodu stwierdzenia u jednego z pacjentów zakażenia koronawirusem. Pacjenci i personel poddani są kwarantannie.

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej na oddziale kardiologii przebywała osoba zakażona koronawirusem. Z tego powodu oddział został zamknięty, a pacjenci oraz personel poddani są kwarantannie. 

- Jeden z pacjentów z wynikiem pozytywnym przebywał w Oddziale Kardiologicznym, w związku z powyższym oddział został zamknięty. Personel oddziału został poddany kwarantannie, zaś pacjenci odizolowani. Pacjenci zostali otoczeni opieką specjalnego zespołu, powołanego do pracy w tym obszarze. Zostały pobrane materiały do badań. Dotychczasowe wyniki badań są negatywne - informuje rzecznik bialskiego szpitala, Magdalena Us.

Kwarantannie został poddany również personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, który miał bezpośredni kontakt z przypadkiem potwierdzonym. Ponadto SOR i inne oddziały funkcjonują, jak dotychczas.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 01.07.2020, 20:47
Tylko na kardiologii zachowawczej
Ktoś
Ktoś 01.07.2020, 18:31
Zacznijmy od tego że, większość tych artykułów to brednie.
Patryk
Patryk 01.07.2020, 16:07
Na sorze tez jest kwarantanna a tego to już nikt nie powie.

Pozostałe