Przed nami Tatarska Piątka

  • 02.07.2020, 19:29
  • (AK)
Przed nami Tatarska Piątka
W ramach dwunastego „Spotkania z Kulturą Tatarską i Regionalną”, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Urząd Gminy Łomazy i Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka pod sportowym patronatem Klubu Biegacza Biała Biega zapraszają na „IX Tatarską Piątkę”.

Bieg na 5 km zaplanowany został w niedzielę 5 lipca o godzinie 12 w Studziance. Trasa przebiegać będzie drogami polnymi ze startem i metą przy szkole podstawowej w Studziance, gdzie do 1915 roku stał meczet. „IX Tatarskiej Piątce” towarzyszyć będą rywalizacje dzieci i młodzieży o godzinie 11.30 na dystansach: 100, 300, 500 i 1000 metrów. Na najlepszych zawodników czekają trofea. Zaplanowane zostały również: marsz nordic walking na 5 km, Tatarski Turniej Rodzinny, zwiedzanie cmentarza tatarskiego i okolicznościowa wystawa. Zawody wpisują się w trzydniowe Spotkanie z Kulturą Tatarską i Regionalną (3-5 lipca). Trasa jest taka sama od 9 lat.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe