Gmina Międzyrzec Podlaski: Śmierć w płomieniach

  • 03.07.2020, 15:55
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Śmierć w płomieniach
Do tragicznego pożaru doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Rogoźnica- Kolonia. Niemal całkowitemu spaleniu uległ drewniany dom. Niestety w płomieniach zginęła jedna osoba, prawdopodobnie 62-letni właściciel posesji. Drugi z mieszkańców domu zdołał uciec przed ogniem. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Do pożaru domu mieszkalnego doszło dzisiaj około godz. 3:40 w miejscowości Rogoźnica-Kolonia. W wyniku zdarzenia  niemal całkowitemu spaleniu uległ drewniany dom. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w budynku strażacy odnaleźli ciało - prawdopodobnie 62-letniego właściciela posesji. W chwili zdarzenia, w domu przebywała jeszcze jedna osoba, która sama zdążyła opuścić dom. Mężczyzna trafił do szpitala na obserwację.

- Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciała zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego pożaru - informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe