Gmina Podedwórze: Różnorodna edukacja

  • 04.07.2020, 10:28 (aktualizacja 04.07.2020, 10:31)
  • (TWA)
Gmina Podedwórze: Różnorodna edukacja
Zajęcia z siatkówki i nauka oprogramowania. To wszystko będzie się działo już od września w Szkole Podstawowej w Podedwórzu.

Będą tu realizowane dwa projekty z zewnętrznym dofinansowaniem. Pierwszy to #SuperKoderzy Fundacji Orange. Zajęcia z nauki programowania przeznaczone są dla uczniów z klas IV-VIII, w tym dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Szkoła otrzymał na to grant w wysokości 2,5 tys zł. 

Dotację w wysokości 10 tys zł. na organizację zajęć w ramach sekcji piłki siatkowej, w tym zakup dresów, sprzętu sportowego oraz na wynagrodzenia dla szkoleniowców pozyskano z kolei z programu Klub realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Pieniądze dostanie Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Ursus. 

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe